درخشش دوباره شرکت لجستیک گلدیران در هفتمین کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش کشور

درخشش دوباره  شرکت لجستیک گلدیران در هفتمین کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش کشور
درخشش دوباره  شرکت لجستیک گلدیران در هفتمین کنفرانس مدیریت نظام توزیع و پخش کشورشرکت لجستیک گلدیران در سمينار بزرگ مدیريت نظام توزيع و پخش كه از سمينارهاي معتبر اجراء شده در هر ساله مي باشد، حضور يافت تا به ديگر رقبا و ديگر مشتريان حضور و فعاليت خود را تشريح نمايد.
اين مراسم مهمترين و تنها هم انديشي معتبر توزيع و پخش در كشور بوده و با حضور بيش از 2000 نفر در روزهاي 11 و 12 شهریورماه برگزار گرديد. 
اين مراسم شامل موارد زير مي باشد:
•كنفرانس و تقدير از برگزيدگان همايش
•نمايشگاه تخصصي شركتهاي مرتبط با پخش و توزيع
•سمينارهاي تخصصي پخش و توزيع با موضوعات ( برندینگ و پخش، نرم افزار و پخش، مدیریت ارتباط با مشتری در سارمانهای پخش، فروش و پخش، منابع انسانی و پخش، بازاریابی و پخش و دوره آموزشی لجستیک و انبارداری در پخش که توسط جناب آقای نجار معاونت مهندسی و مشاوره شرکت لجستیک گلدیران تدریس گردید)
كه با همكاري نهادهاي مرتبط متشكل از نمايندگان بيش از 70 سازمان دولتي و غير دولتي برگزار گرديد.

اين مراسم ، بزرگترين و گسترده ترين مراسم ملي از لحاظ حضور دست اندركاران مرتبط با توزيع و پخش خدمات و كالا در كشور و تنها مراسمي در ايران بوده كه علاوه بر سنجش عملكرد هر شركت و سازمان ، عملكرد شركت و سازمان را در مقايسه با ساير شركتها نيز سنجيده مي شود. در اين همايش بزرگ بيش 30 نوع خدمات دولتي، خدمات بانكي، خدمات بيمه، خدمات توزيع، خدمات اصناف، خدمات زنجيره اي،خدمات اطلاع رساني، بررسي مي شود.
با توجه به خدماتي كه شركت ارائه مي دهد، دبيرخانه اين سمينار پس از بررسي ها و ارزيابي هايي كه انجام داده، شركت لجستيك گلديران را لايق دريافت جايزه اين سمينار (تنديس ديموند سه لوتوس )دانسته و به همين منظور طي مراسم افتتاحيه ، با حضور صاحبان صنايع و چند تن از مقامات كشوري ، اين تنديس بصورت رسمي به شركت لجستيك گلديران اهدا گرديد.


 
جناب آقای خاکپور مدیر عامل شرکت لجستیک گلدیران ، در مراسم افتتاحیه به عنوان سخنران اصلی دیدگاههای شرکت را در حوزه لجستیک و پخش بیان نمودند و در ادامه تندیس کنفرانس را از هیئت اجرایی کنفرانس دریافت نمودند.
شرکت لجستیک گلدیران، ارائه کننده خدمات لجستیک بیرونی در حوزه نگهداری و توزیع و پخش نیز حضوری فعال در این کنفرانس داشت و با ارائه غرفه مستقل در سالن کنفرانس و مشارکت در کارگاههای آموزشی حضور خود را در عرصه توزیع و پخش بیش از پیش نمایان ساخت.

جناب آقای تنهایی قائم مقام شرکت گلدیران سخنران افتخاری این مراسم بودند.جناب آقای جیمی جانگ معاونت مالی و مدیریت زنجیره تامین شرکت ال جی در ایران نیز مهمان افتخاری این سمینار بودند.


منبع خبر:
تاریخ درج: ۱۳۹۳/۰۶/۱۹