درخشش شرکت خدمات گلدیران

درخشش شرکت خدمات گلدیران

در قرن بیست و یکم، توجه به حقوق مصرف کننده به مهمترین دغدغه شرکت های بزرگ جهان تبدیل شده است. شرکت ها دریافته اند در دوران نو و با آسان شدن فرآیند تولید، کلید پیروزی در بازار پر رقابت جدید، توجه به حقوق مشتری و فراتر از آن برآورده کردن نیازهای نهفته مشتریان است.

آقای حسین تنهایی، قائم مقام شرکت گلدیران، در حاشیه دوازدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خطاب به خبرنگار گلدیران می گوید: شرکت خدمات گلدیران به لحظه طلایی ارتباط باور دارد و تمام تلاش کارکنان انتقال انرژی مثبت و تولید فضای خوشایند برای مشتریان است.

شرکت خدمات گلدیران تنها شرکت خدماتی کشور است که در شش سال متوالی موفق به دریافت گواهی نامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان شده و چهار سال متوالی نیز است که تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت می‌کند. موفقیت بزرگ و استثنایی شرکت خدمات گلدیران در گرو بهره‌گیری از دانش روز و استفاده از ایده‌های نوآورانه‌ای چون سیستم پاسخ‌گویی ٢٤ ساعته و راه‌اندازی خدمات زوجین بوده است.

مهندس باقری،‌ مدیرعامل شرکت خدمات، با چهره‌ای شادمان از تلاش کارکنان، نمایندگان و تکنیسین‌های شرکت خدمات گلدیران قدردانی کرده و به خبرنگار گلدیران می‌گوید: این موفقیت دستاورد خانواده بزرگی است که به کارشان عشق می‌ورزند و خدمات خوب را برازنده خانواده ایرانی می‌دانند.
دوازدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف كنندگان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس كمیسیون صنایع مجلس، رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، جمعی از فعالان اقتصادی، اتحادیه‌ها و تشكل‌های صنفی روز نهم اسفند  1391در مركز همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.منبع خبر: وب سایت شرکت خدمات گلدیران
تاریخ درج: ۱۳۹۲/۰۸/۱۶