حمل و نقل کالا

حمل و نقل کالا

شرکت لجستیک گلدیران، با بهره گیری از تجربه و تخصص نیروی انسانی کارآمد خود و همچنین در راستای برنامه استرتژیک شرکت، قصد دارد در آینده ای نزدیک به عنوان یکی از عوامل مطرح کشور در حوزه لجستیک به ایفای نقش بپردازد.

شرکت لجستیک گلدیران در سال میلادی 2013 اقدام به تاسیس شرکت حمل و نقل نموده است که در آینده ی نزدیک به جمع شرکتهای حمل و نقل توانمند خواهد پیوست. در حال حاضر دفتر کار این شرکت جدید تاسیس در پایانه اکبرآباد (جاده ساوه) مستقر می باشد و امکان سرویس دهی و ارائه خدمات به شرکتهای متقاضی را دارد.

از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه حمل و نقل، تجهیز شرکت به ناوگان حمل و نقل می باشد. این ناوگان شامل بیش از 40 دستگاه خودرو می باشد. نیاز به منابع حمل و نقلی شرکت، از طرق ناوگان حمل GLC و همکاری با 7 شرکت حمل و نقل معتبر تامین می گردد.

از دیگر اقدامات انجام شده بمنظور هماهنگی، افزایش راندمان و بهینه سازی برنامه ریزی ارسال و توزیع شرکت، راه اندازی مرکز کنترل عملیات ارسال(TCC) در ابتدای سال میلادی 2013 می باشد. این مرکز با تکیه بر دانش تخصصی کارشناسان خود، سفارشات کلیه مناطق فروش را دریافت و پس از سازماندهی و تجمیع سفارشات، اقدام به تامین خودرو مورد نیاز می نماید.